Özel Haber »

“Sünnilik Ve Şiilik Diye Bir Dinimiz Yoktur” Sözüne Dair İlmi Tahlil

Son günlerden çokça tartışılan “Bizim Sünnîlik diye bir dinimiz yoktur, Şia diye bir dinimiz yoktur, tek dinimiz İslâm’dır” sözünün ilmi ve tarihi açıdan tahlili.

Devamını Oku... »
Makaleler

İslam, İbadet Rehberi, Fıkıh, Akaid, Tefsir, Güncel Yorumlar

Reddiyeler

Batıl Fırkalar, Batıl İnançlar, Bidatlar, Güncel Reddiyeler, Dinler Arası Diyalog

Kültür – Tarih

İslam Tarihi, Osmanlı Tarihi, Padişahlar, Tarihi Arşiv belgeleri, Vesikalar, Mecmua nüshaları

Unutulmuş Sünnetler

Sünnetin Önemi, Günlük Sünnetler, Hilye-i Şerif, Siyer-i Nebi, Riyazü’s Salihin

Boykot Kelimeler

Uydurma, Yersiz, Manasız, Boykot Kelimeler

Anasayfa » Mahmudiyye Özel


Halkın Elinden Ekmek Yiyenler Halkı Mağdur Ettiler!

grev1KESK ve Kamu Sen tarafından çağrısı yapılan ve birçok sendika, meslek odası, demokratik kitle örgütü ve siyasi partiler tarafından desteklenen grev Türkiye’nin her yerinde devam ediyor.

KESK Genel Merkezinden aldığımız bilgilere göre, 1 Aralık 2000’de yapılan grevle birlikte 1980 sonrası ülkede yapılan en büyük kamu emekçileri grevine tanıklık ediyoruz. Mağduriyet ve çile ise had safhada, zira bugün bütün büyük şehirlerimiz ile birlikte özellikle İstanbul’da Haydarpaşa- Pendik, Sirkeci-Halkalı banliyö tren seferleri grev nedeniyle çalışmaması neticesinde genç – yaşlı, hasta, hamile ve engelli bir çok vatandaşımız dahil olmak üzere yollarda kalarak, kavurucu güneşin altında zor durumda kaldı.

Halktan alınan vergiler ile maaş alanlar, halkı perişan ettiler; kısacası HALKI ELİNDEN EKMEK YİYENLER HALKI MAĞDUR ETTİLER.

Bu grev nedeni ile insanları zor durumda bırakanları esef ile kınıyor ve yetkililerden asla geri atım atmayarak, haklarında gerekli işlemleri yapmalarını temenni ediyoruz.

İşte grevin merkezi olan Haydarpaşa Garından günün en yoğun saatlerinde hiç alışkın olmadığınız görüntüler…