Özel Haber »

“Sünnilik Ve Şiilik Diye Bir Dinimiz Yoktur” Sözüne Dair İlmi Tahlil

Son günlerden çokça tartışılan “Bizim Sünnîlik diye bir dinimiz yoktur, Şia diye bir dinimiz yoktur, tek dinimiz İslâm’dır” sözünün ilmi ve tarihi açıdan tahlili.

Devamını Oku... »
Makaleler

İslam, İbadet Rehberi, Fıkıh, Akaid, Tefsir, Güncel Yorumlar

Reddiyeler

Batıl Fırkalar, Batıl İnançlar, Bidatlar, Güncel Reddiyeler, Dinler Arası Diyalog

Kültür – Tarih

İslam Tarihi, Osmanlı Tarihi, Padişahlar, Tarihi Arşiv belgeleri, Vesikalar, Mecmua nüshaları

Unutulmuş Sünnetler

Sünnetin Önemi, Günlük Sünnetler, Hilye-i Şerif, Siyer-i Nebi, Riyazü’s Salihin

Boykot Kelimeler

Uydurma, Yersiz, Manasız, Boykot Kelimeler

Anasayfa » İlanlar


Müjde! Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretlerini Ziyaret İmkanı…

<!--:tr-->Müjde! Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretlerini Ziyaret İmkanı…<!--:-->

Malumunuz üzere Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretleri (Kuddise Sirruhu) yorgunluğu ve doktorların tavsiyesi üzerine hanesinde istirahat ediyor ve ziyaret kabul edemiyordu.

Geçen hafta cuma günü Adana’dan gelen yaklaşık 100 kişilik bir ziyaretçi ekibi, yine Efendi Hazretlerinin enfeksiyon kapmaması için tedbiren hanenin avlusuna alınmak sureti ile pencereden Mahmud Efendi Hazretlerini görme ve görüşme imkanı buldular, aynı şekilde Adapazarı’ndan gelen 1000 kişilik bir ekip de bu şekilde ziyaret imkanı buldu.

Aldığımız malumata göre bu ziyaretler, günde takriben 20 kişi olmak üzere devam edecektir. Ziyaret etmek isteyenlerin önceden isim yazdırması gerekmektedir. İsim yazdıranların ya aynı gün veya bir gün sonra ziyaret etmesi sağlanacaktır.

Bizlere bu imkanı sunan Hacı Annemize, Muhammed Keskin Hoca Efendi ve ekibine şükranlarımızı arz eder, Cenab-ı Hak’tan kendileri için bu hizmette muvaffakıyetler ihsan etmesini niyaz ederiz.